Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Komunikácia medzi vchodom a bytom je už v dnešnej dobe štandardom. Komunikačné, dorozumievacie systémy sa používajú v bytovkách ale aj rodinných domoch. Najrozšírenejší dorozumievací systém je AUDIO (obojsmerný prenos zvuku).

Ceny VIDEO komunikačných systémov sú dnes na takej úrovni, že sú už dostupné väčšine obyvateľstva. Ak si pripočítame ďalšie možnosti systému, je to jeden z lepších volieb pre komunikáciu v bytovke. Nižšie si ukážeme najnovší systém značky GOLMAR a to s označením GB2. Dokonca je tento systém možné zrealizovať v AUDIO prevedení a postupne podľa požiadaviek dopĺňať VIDEO intercom.

Existujúce rozvody sú plne postačujúce aj s rezervou do budúcnosti.Osadenie a výmena existujúceho systému je jednoduchá, bez zbytočného ťahania rozvodov a kabeláže. Celý systém vie fungovať na existujúcich rozvodoch. Odporúča sa vymeniť aspoň stupačkové, hlavné vedenie, ale nie je to podmienkou.

Vstupné tablo je možné osadiť s kamerovým alebo len audio modulom. V prípade osadenia kamerovým VIDEO modulom, je možné v systéme už kombinovať AUDIO alebo VIDEO komunikačné jednotky – intercom. Voľba financií celej realizácii je len na Vás.

Cenová ponuka môže byť spracovaná na AUDIO telefóny s kamerovým modul vo vstupnom table. Následne podľa požiadavky majiteľov, ešte pred realizáciou za veľmi výhodných finančných podmienok, je možné zvoliť si VIDEO telefón. Majiteľ bytu dopláca už len rozdiel medzi cenou AUDIO a VIDEO telefónom. Po realizácii je samozrejme dopĺňať, podľa požiadavky, ďalšie VIDEO telefóny, avšak už za vyššiu cenu. Vyžiadajte si od nás bezplatnú cenovú ponuku – stačí len vyplniť formulár nižšie.

Takto je umožnená rôznorodosť potrieb majiteľov bytov, zvoliť si AUDIO alebo VIDEO telefón pri realizácii, ale aj v budúcnosti. Toto všetko je možné s použitím len jedného systému GOLMAR GB2 a to na pôvodných rozvodoch bytovky.

AUDIO komunikácia buď s použitím klasických telefónov so sluchátkom, káblom a základňou alebo s použitím nástenného intercomu, ktorý veľmi dobre vyzerá a nemá žiadne pohyblivé časti, ktoré by mohli v budúcnosti spôsobiť poruchy.

Posted in Všetky články.